ACIBADEM ŞUBESİ

Acıbadem Şubesi: Acıbadem Caddesi, Güllü Sokak, No:5, Acıbadem – Kadıköy

Okulumuz Acıbadem Köprüsü’ne iki-üç dakika mesafededir. Acıbadem Caddesi üzerinde Badem Tat pastanesi veya AEK Acıbadem Anadolu Lisesi’ne çok yakındır.

Araçla geldiğinizde Acıbadem köprüsünden (Kadıköye doğru ilerlerken) hemen sonraki ilk ışıklardan  önce ilk sola ( Bademtat pastanesinin sokağıdır) girince tekrar hemen yine sol sokağa girip sonra da ilk sağa girdiğinizde okulumuza kolayca ulaşabilirsiniz.

Yine araçla dörtyoldan acıbademe çıkarken (Doğuş üniversitesine giden) 2. Işıklardan ilk sağa sonra hemen ilk sola girdiğinizde kısa bir ilerlemeden sonra ilk sağ sokağın içinde okulumuza ulaşabilirsiniz.

Okulumuza Acıbadem Köprüsü Durağından geçen herhangi bir toplu taşıma aracı ile ulaşabilirsiniz. Okulumuz Metro Acıbadem Durağı’na yürüme mesafesindedir.

DRAGOS ŞUBESİ

Dragos Şubesi: Orhantepe mahallesi Orhangazi caddesi Numara:60 Dragos/İstanbul

Sahil yolundan Maltepe veya kartal yönünden gelirken Dragos veya Orhantepe tabelalarından;

Dikey giriş yapıldıktan sonra önünüze gelecek ilk cadde Orhangazi caddesi olacak sekilde sağa dönülecek 60 numara sol tarafınızda kalacaktır.

Veya minübüs yolundan Eczacıbası durağından sahil yolu yönüne gidilecek elit otel geçildikten sonra benzin istasyonu bitişiğinde olan sola dönülerek Orhangazi caddesine gireceksiniz. Yine soldan 3. Sokağa giriş yapacaksınız hemen ilk sag sokağa girince yolun sonunda okulumuzun önüne geleceksiniz.(can geyran denizkabukları müzesinin sokağı)

Yine eski tekel fabrika köprüsü üzerine çıkıp Orhangazi caddesi devam edilerek sag tarfınızda 60 numara takip edilerekte okulumuza ulaşabilirsiniz.